Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /data/web/virtuals/114641/virtual/www/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
aslifestyle | Trénink Trénink – aslifestyle

Kondiční trénink

Tato sekce se zabývá návrhem pohybového programu nebo tréninkového plánu pro sportovce všech výkonnostních úrovní a běžnou populaci.  Kondiční trénink je součástí přípravy každého sportovce nebo hráče. Dlouhodobá spolupráce s kondičním trenérem je zárukou správného rozvoje a sportovního úspěchu.

V rámci redukčních programů, na cestě ke změně životního stylu primárně ve stravování je pak kondiční program nedílnou součástí procesu stabilizace energetické bilance. Pouze komplexní změny stravovacích návyků a volba optimální frekvence fyzické zátěže mohou vést k trvalým změnám v životě a trvalým výsledkům. 

V rámci příprav na jednorázový závod nebo akci je nutný rozvoj silového, rychlostního, koordinačního a vytrvalostního potenciálu. Je jedno, zda se připravujete na zdolání vysoké hory nebo chcete změnit útlá ramena v široká. Při spolupráci s trenérem je to prostě efektivnější. 

Menu Title